O nás

Úvod:
Původně jsem žila v Praze, ale časem se projevilo, že cítím velmi hluboké pouto k přírodě a zvířatům. Sama žiju co nejvíce v souladu s přírodou a chovám se k ní co nejohleduplněji.

Moje začátky:
Když jsem si kdysi pořídila prvního psa a začala se učit “řeč” psů, čistota jejich duše mě nadchla tak moc, že jsem si pořizovala další a další, ale krom toho jsem začala i se sportovní kynologií. Uvědomila jsem si, že by mě práce s nimi mohla velmi naplňovat, a tak jsem v psím hotelu.

To nejdůležitější:
Uvědomila jsem si, že se zvířaty se musíme naučit mluvit jejich řečí stejně tak, jako se ona snaží chápat tu naši. Když tohle člověk pochopí, vytvoří si s těmto bytostem velmi blízký vztah. Zvířata nejsou lidé a nejde předpokládat, že s nimi můžeme komunikovat jako s lidmi.

Jako děti:
Na svých psech jsem pochopila, že je úplně stejné vychovávat děti jako zvířata. Potřebují lásku, spravedlnost, určené hranice a otevřené srdce a když jim tyto správné energie předáváme, jsme pro ně čitelní a důvěryhodní, takže se vytváří, prohlubuje a upevňuje vztah s nimi.

Každý je jiný:
Ke každému psu, který ke mně přijde, přistupuji individuálně, protože každý, stejně jako lidé, má jinou duši. Proto si dovolím o sobě říct, že prakticky s každým takovým psem se mi daří velmi rychle navázat vztah, takže se tady v psím hotelu cítí dobře.

Od roku 2003:
Hotel pro psy v přírodě je v provozu již od roku 2003.

Těšíme se na Vás a Vaše pejsky ?